Aktualnie czytasz

O kancelarii

Kancelaria Klepas Krause Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Sp. p. świadczy kompleksową pomoc prawną na rzecz podmiotów gospodarczych, instytucji kultury oraz klientów indywidualnych. Kancelaria specjalizuje się w świadczeniu pomocy prawnej z zakresu gospodarki nieruchomościami i szerokorozumianego prawa mieszkaniowego, zamówień publicznych (w szczególności zamówień sektorowych) i zamówień niepublicznych, prawa cywilnego oraz prawa pracy. Na rzecz klientów indywidualnych świadczymy wszechstronne usługi z zakresu prawa rodzinnego, cywilnego i spadkowego.

Doradztwo prawne z zakresu gospodarowania nieruchomościami, doradztwo w kwestiach związanych nabywaniem praw do nieruchomości, regulowaniem stanów prawnych nieruchomości i nabywaniem do nich praw, poparte jest wieloletnią współpracą z największymi – działającymi na rynku polskim – spółkami z branży energetycznej. Kancelaria legitymuje się wieloletnim doświadczeniem we współpracy z największym w Wielkopolsce podmiotem zarządzającym i administrujących nieruchomościami, licznymi spółdzielniami mieszkaniowymi, zarządcami i właścicielami nieruchomości.

Doświadczenie w dziedzinie zamówień publicznych docenili nasi Klienci, wśród których są podmioty z branży energetycznej, medycznej i ochrony zdrowia, podmioty związane z nauką i edukacją oraz przedsiębiorcy z branży IT ubiegający się o zamówienia. Kancelaria skutecznie doradza również przedsiębiorcom, którzy w ramach innych procedur zaciągają zobowiązania, w tym beneficjentom dotacji unijnych.

Kancelaria świadczy pomoc prawną również na rzecz klientów indywidualnych, w szczególności w zakresie prawa pracy, rodzinnego, prawa spadkowego.

Kancelaria – w ramach świadczonych usług – stale współpracuje z kancelariami komorników sądowych, kancelariami notarialnymi, syndykami, biegłymi rewidentami, doradcami podatkowymi, rzeczoznawcami majątkowymi, geodetami oraz Centralnym Biurem Detektywistyki i Obserwacji.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych doświadczeń

adw. Kamila Klepas

pr. Eliza Krause